Zákaznická podpora:barevnyobchod@barevnyobchod.eu

termogáza - podklad pro krajky rozpustný teplem 40 cm

65 Kč / m
Skladem (34,6 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

TERMOGÁZA - podklad pod krajky rozpustný teplem.

TERMOGÁZA: tkanina citlivá na teplo,která je použita jako podklad výšivky a při žehlení se kompletně odstraní. Nezůstane nic než výšivka – zcela bez zbytků látky, vliselínu, nebo folie!

Doporučení pro zpracování: 

TERMOGÁZU upnout do rámu a vyšít, následně odstranit tkaninu žehličkou, nebo lisem. Při normální vlhkosti vzduchu a 180°C trvá tento postup cca 15 vteřin, nikdy nepracovat s párou! Tkanina se barví při žehlení do světle hněda. Malé zbytky odstraňte kartáčem, případně drhnutím. Vyšité vzory u nichž nebude ihned odstraněna TERMOGÁZA uchovávejte v uzavřených plastikových sáčcích.

Technické informace:

  • Materiál: 100% viskóza
  • Šíře - 40 cm

Skladování:

Termogáza musí být chráněna před vlhkem, teplem a slunečním zářením. Uskladňujte Termogázu v uzavřeném plastikovém pytli. Nepřiměřené skladování neznemožní zpracování Termogázy, ztíží ale její odstranění po vyšití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: podklady pro vyšívání
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KU Avatar autora | 20.9.2022
Určitě bych nedoporučila na husté bílé krajky. Termogáza při žehlení zhnědne, zůstane v husté výšivce a nejde odstranit. Bílá výšivka pak vypadá jako špinavá. Je velmi obtížné vychytat přesně ten moment, kdy termogáza již jde odstranit, ale ještě úplně nezhnědne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: