horní nitě

V této sekci najdete viskózové nitě Sulky 40 německého výrobce GUNOLD. Všechny jsou v návinu po 1000 m.

Zkoušeli jsme různé druhy vyšívacích nití a s "gunoldkama" máme nejlepší zkušenost, proto je rádi prodáváme dál a věříme, že i Vy si je oblíbíte. Kromě toho, že paleta barev je nesmírně široká, melírované barvy jsou nádherné, tak má ještě Gunold malou vychytávku na spodní straně špulky - ta je odklápěcí a lze do ní zachytit konec nitě. Takže už nikdy se Vám nebudou tam, kde jich máte uskladněno více, motat dohromady. Samozřejmě jen v případě, že tuto vychytávku budete používat. A už žádné hledání začátku nitě u nové špulky, známe to, je někde schovaná, kolikrát vymotáte kus než ho najdete. Tak to se Vám tady nestane, začátek nitě je vždy na stejném viditelném místě. Ostatně na fotkách to sami vidíte.

Přejeme Vám, ať jsou všechny Vaše výšivky s našimi nitěmi nádherné a ať z nich máte radost. A pokud nám pošlete fotku, rádi ji, s Vaším souhlasem, přidáme k barvě nitě, která na ni byla použita. Ať každý vidí jaká je to krása!

Všechny výšivky v našem obchodě jsou vyšity nitěmi Gunold. Upozorňujeme, že barvy mohou být na Vašem monitoru odlišné od skutečnosti. Proto se je snažíme co nejvíce popsat, ale i tak je to problém, neboť každý vnímá barvy jinak a jinak by je popsal. Každopádně jsou všechny nádherné, lesklé a pokud je použijete na výšivce, nebudete litovat. 

 
50
110150110
Značky

Stránka 1 z 8 - 72 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 72 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.