Vážené zákaznice a zákazníci, pokud zůstane objednávka týden (7 kalendářních dnů) neuhrazena a nebudete reagovat ani na mailovou výzvu nebo se nedohodneme na jiných podmínkách, tak bude stornována, aby se zboží neblokovalo pro další platící zákazníky. Toto se samozřejmě netýká objednávek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

vzory k vyšití

V této kategorii Vám nabízíme vzory, které pro Vás můžeme vyšít - na tričko, osušku či látku k Vašemu dalšímu tvoření ať už třeba šijete kabelku, topík něco pro děti apod. Můžeme vyšít buď na zboží z našeho eshopu nebo i na Vámi dodané. V tom případě je ale třeba posoudit, zda-li není dodaný materiál moc jemný, toto se týká hlavně úpletů (triček apod.), výšivka by mohla udělat v materiálu trhliny.  Proto raději poptejte tričko od nás, máme trička vysokogramážová, vhodná k vyšití. 

Dá se vyšívat i na hotové výrobky, ale ne vždy je to proveditelné. Třeba mikinu, džínsovou bundu apod. vyšijeme bez problémů. Vyšít obrázek na nohavici džín je už problém, v podstatě by to šlo leda na spodní část. Prostě musí jít vyšívaný produkt upravit tak, aby v rámečku byla jen jedna vrstva materiálu. 

Výšivku lze udělat v barvách dle Vašeho přání, velikost od cca 8x8 cm do maxima 20x28 cm. Zobrazené návrhy jsou jen orientační. Také není problém přidat k obrázku jakýkoliv nápis, jméno apod. V případech těchto úprav je cena individuální. Po objednání, zpracujeme návrh, naceníme a zašleme Vám ke schválení. Pokud souhlasíte, případně po dalších úpravách, začínáme vyšívat.  

Vzorů máme mnohem více, jen se nám ještě nepovedly všechny zadat do eshopu. Nebojte se ozvat, určitě se domluvíme. 

 
50
180150180

Stránka 1 z 10 - 84 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 84 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.