Vážené zákaznice a zákazníci, pokud zůstane objednávka týden (7 kalendářních dnů) neuhrazena a nebudete reagovat ani na mailovou výzvu nebo se nedohodneme na jiných podmínkách, tak bude stornována, aby se zboží neblokovalo pro další platící zákazníky. Toto se samozřejmě netýká objednávek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

ručníky

V naší nabídce máme ručníky s výšivkou. Nejsme a ani nechceme být dodavatelem ručníků jako takových - na to je spousta jiných prodejců. Ručníky nakupujeme za účelem vyšití obrázku/nápisu.

Takový ručník může být krásným dárkem a dokonce se jím dá i mnoho říct. Co třeba ručník s nápisem "Chceš si mě vzít, lásko?" Ten zatím v nabídce nemáme, ale není problém ho pro Vás vyšít, nebo cokoliv jiného.

Na Vaše přání je možno vyšít ručník jiným motivem i doplnit jakýmkoliv nápisem. V tom případě, ale počítejte s delší dodací lhůtou než u ručníků skladových - cca 14 dní. Napište nám prosím mail s požadovaným počtem, barvou a obsahem výšivky. Výšivku můžete vybírat zde https://www.barevnyobchod.eu/vzory-k-vysiti/ a nebo si vymyslete cokoliv jiného. Nápis také necháme na Vás. Společně doladíme nabídku a pošleme náhled.

Na přání můžeme dodat i jiné rozměry ručníků, případně osušek. Napište si prosím o možnosti. 

 

 

 
120
1201120120

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.