Zákaznická podpora:barevnyobchod@barevnyobchod.eu

TWILLY - keprovka s podlepeným vliselínem - bílá - šíře 80 cm

330 Kč / m
Skladem (8,5 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někdy prostě nelze vyšít nápis či obrázek přímo na oděv, ať už je to kvůli jeho kvalitě  - tenká nebo hladká látka, nebo naopak látka příliš silná, která nevleze do rámečku ani pod stroj. Přesto chcete na ni mít výšivku, tady je ideální ji udělat formou nášivky. A pro nášivky je tady TWILLY - keprovka s podlepeným vliselínem. Nejlepší báze pro znaky a nášivky. Pokud loga, aplikace, emblémy nevycházejí dobře – je problém s jistotou v optimální podkladové látce. TWILLY je robustní keprová látka. Na rubové straně opatřeno trvalým vliselinovým povrstvením, které dodává látce tuhost, aniž by narušovalo textilní charakter.

TWILLY je díky keprové vazbě perfektní podklad pro většinu nášivek. Aplikace řezané laserem zajišťují absolutně čisté vyšívané hrany a ušetří ruční vystřihování. Další přednost: Písmena a monogramy jsou vyšity ostře.Kvalita dělající dojem, pohodlná práce.


Doporučení pro zpracování:

Vyšijte písmena či obrázky, obstřihněte a přišijte kam chcete buď rovným stehem, poněvadž okraje keprovky se netřepí, ale pokud budete výrobek často prát je lepší přišít entlem. 

TWILLY je možné prát na 60°C, žehlit na střední stupeň.

Technické informace:
Složení:  65% polyester, 35% bavlna
Bez barvicích látek AZO, s certifikátem Ökotex
Gramáž: 215 g/m2
Šíře: 80 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: podklady pro vyšívání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: